O nas

Tylko my i nasza przestrzeń, bierzemy z niej, co najlepsze – moglibyśmy napisać, parafrazując kultowy utwór polskiego rapera (oryginał zamieszczamy na końcu). Prowadziliśmy swoje blogi: każde z nas osobny i jeden wspólny. Liczyliśmy się (mniej czy więcej) w blogosferze.

Postanowiliśmy jednak od zera budować wspólnie naszą przestrzeń: taką, w której nie ograniczają nas przyzwyczajenia i oczekiwania odbiorców, a my możemy pisać o wszystkim, o czym zechcemy; przede wszystkim jednak taką, w której będziemy czuli się dobrze, nawet jeśli będzie to oznaczało, że społeczność okaże się mniejsza niż dotychczasowa.

Jesteśmy udanym, kochającym się małżeństwem, co nie znaczy, że nie przeżywamy trudniejszych chwil. Mamy dzieci, psy, koty. Mamy swoje pasje. Mamy siebie.

Magdalena Śpiewak to największa psiara w okolicy. Psy to jej praca, pasja i miłość. Nie znosi kotów i właśnie dlatego dwa z trzech naszych kotów to ona przyniosła do domu. Uwielbia tatuaże i ma ich sporo, a chciałaby mieć jeszcze więcej.

Jakub Śpiewak to tata, kur domowy, kociarz, bloger, fotograf, muzyk i producent muzyczny, grafik i domorosły teolog. Kiedyś grał metal symfoniczny, dziś tworzy techno i kocha syntezatory, od lat jest fanem Mike’a Oldfielda.

Nasza rodzina to również nasze dzieci: jedenastoletni Fabian i ośmioletni Benio. Mają różne charaktery, ale obaj uwielbiają grać na konsoli. Benio ma zapędy kucharskie, ale to Fabian jest bardziej chętny do pomocy w domu.

Członkami naszej rodziny są również Cola – landseer, Holi – buldog francuski i Hava – dog niemiecki oraz trzy koty: Wicio, Wader i Eliana.

Navigate