Fotoarchiwum – styczeń-kwiecień 2019

W ramach uzupełniania przygotowałem kolejny wpis z fotografiami, tym razem z 2019 roku, czyli do teraz. Od tego momentu postaram się już publikować zdjęcia w miarę na bieżąco.

Sesja z dziećmi dla 5.10.15.

Wybrane zdjęcia z tej sesji posłużyły jako ilustracje do tekstu “Po starszym bracie, po starszej siostrze” na naszym rodzicielskim blogu Mądrzy Rodzice. Tekst powstał we współpracy z marką 5.10.15.

Jabłka

Ot, taki fotograficzny żart i wprawka 🙂

Akademia 5.10.15.

Dzięki zaproszeniu na spotkanie organizowane przez markę 5.10.15. miałem okazję sfotografować świetnego aktora  Bartłomieja Topę oraz pewną wspaniałą dziewczynę. A przy okazji pstryknąć jedno dodatkowe zdjęcie.

Żona, psy i jedno z dzieci

Żona namówiła mnie i Benia na spacer z naszymi psami. Oczywiście zabrałem ze sobą aparat.

Kwiatki i miętuski

Kwiatki, a konkretnie forsycje, fotografowałem legendarnym obiektywem Helios, korzystając ze sztuczki polegającej na naklejeniu kółka na środku obiektywu (kółko w formie naklejki użyczył Benio). Fotografia miętusków posłużyła jako ilustracja do tekstu na blogu Mądrzy Rodzice pt. “Magiczne miętuski“.

Stare Miasto

Wybrałem się na Stare Miasto, bo miałem robić zdjęcia w trakcie w czasie Targów Wydawców Katolickich. Skoro już jednak byłem i miałem aparat, to grzech byłoby nie skorzystać…

Ksiądz biskup Antoni Długosz

Idę sobie, a tu siedzi cudowny i przekochany ksiądz biskup Antoni Długosz, który przez wiele lat był duszpasterzem dzieci. Gdy przeszedł na zasłużoną emeryturę, Episkopat niestety nie wyznaczył następcy. Szkoda.

Patrycja Hurlak – Targi Wydawców Katolickich

Na wspomniane wcześniej Targi Wydawców Katolickich wybrałem się, by fotografować premierę nowej książki (Zakochani są wśród nas – część 2) oraz Patrycję na samych targach.

Warsztaty #WybierzŁagodność

Firma Johnson&Johnson zaprosiła nas jako autorów bloga Mądrzy Rodzice na warsztaty. Najciekawsze były te, które poprowadziła Anna Zdral, psycholog z Fundacji Rodzić po Ludzku. A przy okazji sfotografowałem bawełnę. Aha, no i Żonę. Zdjęć było znacznie więcej, ale wyrzuciłem, bo okazały się niepotrzebne.

Navigate